TRUCIZNA W KAPSUŁKACH

SKĄD KSIĄŻKA ?

Wszystko zaczęło się w roku 2012, ale dopiero po trzech/czterech latach udało mi się odkryć prawdę i przyczynę moich problemów. W roku 2015 próbowałem zwrócić uwagę firmie Nestlé wysyłając przez kancelarię Prawną przedsądowe zawezwanie do próby ugodowej – bezskutecznie.

Od października 2017 roku wznowiłem kontakt z firmą Nestlé, już bezpośrednio z osobą, która jest Członkiem Zarządu i radcą prawnym, błędnie wydawało mi się, że rozmawiam z kompetentną osobą. Korespondencja nie przyniosła ŻADNEGO efektu.

trucizna w kaspulkach ksiazka
porownanie estrogenu bisfenolu
kapsulka nestle dolce gusto bpa
nestle dolce gusto kapsulki ekspres kawa
trucizny nestle dolce gusto
trucizna w kaspulkach strona www

Tego się nie spodziewałem. Totalna ignorancja, brak szacunku, brak uczciwości, inkompetencja i bezczelne lekceważenie tematu – tak mogę podsumować reakcję firmy Nestlé.

Firma, albo boi się przyznać, albo celowo chce zataić niewygodne informacje. W korespondencji, którą otrzymałem można znaleźć dowody na rażącą niewiedzę firmy i brak jakiejkolwiek dobrej woli w celu wyjaśnienia moich podejrzeń.

Moim zdaniem wszystko jest bardzo dobrze udokumentowane. Dysponuję wieloma dowodami: zaczynając od wyników badań medycznych – leczenie moich dolegliwości, poprzez niezależnie przygotowane analizy chemiczne – w celu określenia, czy kapsułki faktycznie zawierają toksyczny związek, do dokumentacji świadczącej o staraniach do zawezwania do próby ugodowej z tą firmą oraz korespondencja z okresu 10.2017 – 04.2018 wymieniona bezpośrednio z firmą Nestlé.

TEMATYCZNIE NIEZALEŻNY

KAŻDY ROZDZIAŁ

Wszystkie twierdzenia oraz argumenty zawarłem w książce, która opisuje i podsumowuje moją historię. Zebrałem w niej wszystkie materiały, zagłębiłem się w literaturze przedmiotu, pozyskałem wiedzę (zarówno z literatury historycznej, jak i opartą na najnowszych ustaleniach). Na własnym przykładzie prezentuję przerażające fakty, wstrząsające wnioski, zagrożenia i potencjalnie konsekwencje.

Obecnie 185 stron ! 

Głęboko wierzę, że nowe odkrycia i obserwacje przyczynią się do wprowadzenia i ustalenia przez władze Komisji Europejskiej uaktualnionych zasad i norm dotyczących substancji biologicznie niebezpiecznych, jaką jest niewątpliwie Bisfenol A.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 1 jak popsuc faceta
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 2 ukryty zabojca
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 3 powtorka z chemii
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 4 niewinna kawa
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 5 tajemnicza trucizna
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 6 badania medyczne
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 7 analizy chemiczne
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 8 bezplodnosc z plastiku
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 9 nieskuteczne pisma
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 10 twarde dowody
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 11 zdrowie do odzyskania
ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 12 zryty meski umysl
OFICJALNE

KŁAMSTWA NESTLÉ

Firma Nestlé oficjalnie zaprzecza Firma Nestlé oficjalnie zaprzecza

Firma Nestlé oficjalnie zaprzecza

o obecności BPA w kapsułkach. W czytelny sposób firma odpowiada na pytania swoich Klientów, że kapsułki Dolce Gusto są wolne od BPA.

Firma Nestlé wprowadza w błąd Firma Nestlé wprowadza w błąd

Firma Nestlé wprowadza w błąd

Bazując na zebranych faktach śmiało można powiedzieć, że jest to kłamstwo i informacje wprowadzające w błąd użytkowników.

W korespondencji firma wyraźnie przyznaje obecność BPA.

Nawet nie w plastiku, ale we folii zamykającej kapsułkę.

Pismo podpisane przez firmę Nestlé.

Wydawało mi się, że kontaktując się z działem Odpowiedzialności Społecznej firmy Nestlé uda mi się wnikliwie przeanalizować temat. Miałem nadzieję, że moja dobra wola i pomocna dłoń zostaną docenione lub chociaż dobrze wykorzystane w celu potwierdzenia lub odrzucenia moich wniosków. Kilkukrotnie odniosłem wrażenie, że napotykam wyłącznie na bierny opór i nieudolne próby obrony przed moimi hipotetycznymi zarzutami.

POTWIERDZENIA

ZNALEZIONE W SIECI

phone move