BISFENOL A

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

Sensacja na światową skalę

Zobacz, dla kogo napisałem tę książkę. Ostrzegam, prawda jest dość smutna i może się wydawać nawet dość przerażająca. Wiele osób pyta mnie: jak rozwiązałem taką zagadkę.

Zagrożenie nie do wykrycia

Razem ze mną sprawdź, jak krok po kroku dochodziłem do kolejnych wniosków. Zaczęło się od objawów chorobowych i kilku podejrzeń, potem była dalsza dedukcja, badania i analizy.

Zmiany hormonalne

Przeczytaj, co się dzieje jeśli zachwiana zostanie fizjologia człowieka. Gdy poziom najważniejszego męskiego hormonu spadnie poniżej minimum. Problemy w łóżku to tylko początek kłopotów.

Nie testowano na szczurach

Dowiedz się, ile kawy wypiłem w ciągu swojego życia. Poznaj, jakie kawa ma zalety, a jakie wady. Czy działa pobudzająco, czy usypia. Kilka naukowych faktów na temat picia kawy. 

Demaskująca prawda

Do całej mojej przygody przyczynił się bisfenol A. Okazało się, że występuje on w plastiku kapsułek z kawą do ekspresu Nestlé, Dolce gusto. Nikt nawet nie przypuszcza, że tam jest.

Nagły brak potencji

Badania wykluczały po kolei poszczególne choroby. Nie pomogło kompleksowe badanie USG jamy brzusznej, uroflometria oznaczyła strumień moczu, a krew ujawniła spadek testosteronu.

NIE ODKRYŁEM NIC NOWEGO

MOJE ŚLEDZTWO OKAZAŁO SIĘ PROBLEMEM DOBRZE ZNANYM OD WIELU LAT

Potwierdzone obawy

Analiza chemiczna w laboratorium, aby oznaczyć obecność bisfenolu A, kosztuje od 1.500 PLN do 1.500 EURO. Moja praca magisterska była podobna, stąd analizy były zrobione idealnie.

Pożegnaj testosteron

W Internecie są oficjalne kłamstwa firmy Nestlé na temat Dolce gusto. Wystarczy w wyszukiwarce Google czy YouTube wpisać hasło „bisfenol A” lub „BPA„, aby zobaczyć skalę problemu.

Zagrożona męskość

Przez ponad 5 lat wymieniałem się pismami z Nestlé producentem Dolce gusto. Wniosek jest tylko jeden: firma dobrze wie, że truje ludzi, ale robi to zgodnie z prawem (normami).

Podłe skutki popromienne

Naukowcy potwierdzili, że bisfenol A jest dla człowieka związkiem toksycznym. Temperatura, ciśnienie i kwaśny odczyn kawy dodatkowo potęgują dawkę tej trucizny w przygotowanej kawie.

Powrót do kondycji

Tylko znając wroga można z nim walczyć. Opracowałem kilkanaście zasad, jak wypłukać to świństwo ze swojego organizmu. Jak wzmocnić i odbudować zdrowie. To możliwe.

Nie pomógł psychiatra

Śmieszna, ale nie zabawna historia. Na kartonikach z kapsułkami powinny być oznaczenia, jak na papierosach – „kawa albo zdrowie„. Ciężko jest wyeliminować problem BPA z głowy.

DBAJ O SWOJE CIAŁO

TO JEDYNE MIEJSCE, JAKIE MASZ DO ŻYCIA – JIM ROHN

POTWIERDZENIA

ZNALEZIONE W SIECI