BISFENOL A

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 1 jak popsuc faceta

Sensacja na światową skalę

Zobacz, dla kogo napisałem tę książkę. Ostrzegam, prawda jest dość smutna i może się wydawać nawet dość przerażająca. Wiele osób pyta mnie: jak rozwiązałem taką zagadkę.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 2 ukryty zabojca

Zagrożenie nie do wykrycia

Razem ze mną sprawdź, jak krok po kroku dochodziłem do kolejnych wniosków. Zaczęło się od objawów chorobowych i kilku podejrzeń, potem była dalsza dedukcja, badania i analizy.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 3 powtorka z chemii

Zmiany hormonalne

Przeczytaj, co się dzieje jeśli zachwiana zostanie fizjologia człowieka. Gdy poziom najważniejszego męskiego hormonu spadnie poniżej minimum. Problemy w łóżku to tylko początek kłopotów.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 4 niewinna kawa

Nie testowano na szczurach

Dowiedz się, ile kawy wypiłem w ciągu swojego życia. Poznaj, jakie kawa ma zalety, a jakie wady. Czy działa pobudzająco, czy usypia. Kilka naukowych faktów na temat picia kawy. 

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 5 tajemnicza trucizna

Demaskująca prawda

Do całej mojej przygody przyczynił się bisfenol A. Okazało się, że występuje on w plastiku kapsułek z kawą do ekspresu Nestlé, Dolce gusto. Nikt nawet nie przypuszcza, że tam jest.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 6 badania medyczne

Nagły brak potencji

Badania wykluczały po kolei poszczególne choroby. Nie pomogło kompleksowe badanie USG jamy brzusznej, uroflometria oznaczyła strumień moczu, a krew ujawniła spadek testosteronu.

NIE ODKRYŁEM NIC NOWEGO

MOJE ŚLEDZTWO OKAZAŁO SIĘ PROBLEMEM DOBRZE ZNANYM OD WIELU LAT

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 7 analizy chemiczne

Potwierdzone obawy

Analiza chemiczna w laboratorium, aby oznaczyć obecność bisfenolu A, kosztuje od 1.500 PLN do 1.500 EURO. Moja praca magisterska była podobna, stąd analizy były zrobione idealnie.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 8 bezplodnosc z plastiku

Pożegnaj testosteron

W Internecie są oficjalne kłamstwa firmy Nestlé na temat Dolce gusto. Wystarczy w wyszukiwarce Google czy YouTube wpisać hasło „bisfenol A” lub „BPA„, aby zobaczyć skalę problemu.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 9 nieskuteczne pisma

Zagrożona męskość

Przez ponad 5 lat wymieniałem się pismami z Nestlé producentem Dolce gusto. Wniosek jest tylko jeden: firma dobrze wie, że truje ludzi, ale robi to zgodnie z prawem (normami).

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 10 twarde dowody

Podłe skutki popromienne

Naukowcy potwierdzili, że bisfenol A jest dla człowieka związkiem toksycznym. Temperatura, ciśnienie i kwaśny odczyn kawy dodatkowo potęgują dawkę tej trucizny w przygotowanej kawie.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 11 zdrowie do odzyskania

Powrót do kondycji

Tylko znając wroga można z nim walczyć. Opracowałem kilkanaście zasad, jak wypłukać to świństwo ze swojego organizmu. Jak wzmocnić i odbudować zdrowie. To możliwe.

ksiazka trucizna w kapsulkach rozdzial 12 zryty meski umysl

Nie pomógł psychiatra

Śmieszna, ale nie zabawna historia. Na kartonikach z kapsułkami powinny być oznaczenia, jak na papierosach – „kawa albo zdrowie„. Ciężko jest wyeliminować problem BPA z głowy.

DBAJ O SWOJE CIAŁO

TO JEDYNE MIEJSCE, JAKIE MASZ DO ŻYCIA – JIM ROHN

POTWIERDZENIA

ZNALEZIONE W SIECI

phone move