NIEŚWIADOMY POSZKODOWANY

KIM JESTEM ?

Obecnie mam ponad 40 lat, rocznik 1977. Jestem zdrowym mężczyzną * . Od roku 2002 mam żonę, a także dwóch synów (2004 i 2007). Nie palę papierosów, nadmiernie nie piję alkoholu. Kawę spożywam regularnie w ilości 3-5 filiżanek dziennie. Badam krew, oddaję ją co dwa miesiące (jestem Honorowym Dawcą Krwi).

Moja historia jest dowodem, jak toksyczny wpływ może mieć ten związek (BPA) na gospodarkę hormonalną człowieka. W tej chwili posiadam olbrzymią wiedzę, ale proszę mi wierzyć – zaczynałem od zera i nieokreślonych objawów chorobowych, których nie potrafiłem uzasadnić.

* wiem, że obecny stan zdrowia działa na moją niekorzyść, lepiej by było gdyby zdiagnozowali u mnie nieuleczalną chorobę lub zaliczyłbym zgon. Jednak jestem żywym dowodem, że można odzyskać zdrowie !

Prawdopodobnie nie tylko mi opadła szczęka po zapoznaniu się z naukową wiedzą. Gdy podsumuje się wpływ bisfenolu A (BPA) na ludzki organizm – aż strach wyjść na ulicę.

Gdyby była taka potrzeba oraz gdyby miało to głębszy i uzasadniony sens – jestem gotowy posłużyć, jako królik doświadczalny i ponownie poddać się badaniom medycznym. Jestem w pełni przekonany o słuszności moich obserwacji i chętnie udowodniłbym, jak szkodliwe efekty może wywołać ten związek w ludzkim organizmie.

Pewnie takie badania nie są prawnie dozwolone (mogą się okazać zbyt niebezpieczne). Proszę, wyobraź sobie, człowieka odizolowanego od normalnego życia, poddanego normalnej diecie (zdrowe odżywianie), ale celowo „zmuszonego” do picia kawy z ekspresu przygotowywanej z plastikowych kapsułek.

CHEMIA W OTOCZENIU

NEGATYWNE SKUTKI

objawy bisfenolu a

Przerażające zmiany wywołane narażeniem na bisfenol A [BPA]

W imieniu LUDZKOŚCI i ŚWIATA proszę o eliminację problemu i całkowitą rezygnację z podejrzanej substancji: bisfenolu A (BPA) obecnej w produktach lub opakowaniach mających z nimi jakikolwiek kontakt. Nie chodzi mi o ograniczenie ilości, w celu spełnienia odpowiednich norm prawnych, ale o całkowitą eliminację bisfenolu A (BPA) z produktów, a dokładnie z ich opakowań.

POWODY NIEUFNOŚCI

MIAŁEM BYĆ LEKARZEM

Startowałem na medycynę i chociaż egzamin okazał się bardzo skomplikowany nie rozłożył mnie na łopatki. Ostatecznie znalazłem się bardzo wysoko na liście wyników, niestety byłem pod kreską przyjętych osób.

Znalazłem się na studiach chemicznych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Wprawdzie nie było tam zbyt wiele o człowieku, ale w dużym stopniu otarłem się o biochemię, fizjologię zwierząt i praktyczną chemię. Studia skończyłem z wynikiem celującym.

Myślałem, że po studiach moja przygoda z chemią – analizami chemicznymi, doświadczeniami i badaniami naukowymi po prostu się skończy i nigdy więcej nie będę miał okazji niczego udowodnić. Okazało się jednak, że po 10 latach, doświadczenia zacząłem prowadzić nie na roślinkach, ale na sobie. Wyniki okazały się szokujące. Zamiast pozytywnego wpływu nawozu na wzrost plonów, odkryłem że w naszym codziennym życiu możemy trafić na praktycznie niewykrywalne trucizny.

ODSTAWIŁEM KAPSUŁKI

DRASTYCZNIE SCHUDŁEM

Chciałbym zaakcentować niewiarygodny spadek wagi ciała oraz horrendalną poprawę składu masy mojego ciała po odstawieniu spożycia kawy z ekspresu Dolce Gusto (podkreślam: nastąpiła horrendalna zmiana).

old foto 04
old foto 05
old foto 06
old foto 03
old foto 02
old foto 01

To nieprawdopodobne, jak sama eliminacja spożywania kawy z kapsułek (zawierających BPA) z codziennej diety może spektakularnie odbić się na ilości i poziomie tkanki tłuszczowej (a walczyłem z ginekomastią, powiększonymi piersiami). 

michal filipiak 2018
BRAK WSPÓŁPRACY

NESTLÉ DOLCE GUSTO

Nestlé nie przyjmuje pomocy

Nestlé nie przyjmuje pomocy

Chciałem zwrócić uwagę na, wg. mnie, potencjalnie ogromny problem. Tymczasem, wszystkie argumenty Nestlé bardzo poważnie rozmijają się z prawdą, a firma konsekwentnie nie chce się przyjąć do wiadomości sformułowanych przeze mnie zarzutów.

Radca prawny i członek zarządu

Radca prawny i członek zarządu

Oficjalnie przyznaje, że kapsułki, a dokładnie folia zamykająca kapsułkę zawiera BPA – jednak jest to ilość dopuszczona przez EFSA i mieści się w dopuszczalnej normie.

Korespondencja bez sensu

Korespondencja bez sensu

Im więcej treści do kierowałem do firmy Nestlé i im istotniejsze argumenty poruszałem, tym skromniejszą i bardziej lakoniczną otrzymywałem odpowiedź.

Totalna bezradność

Totalna bezradność

Odnoszę wrażenie, że firma Nestlé Polska S.A. zupełnie nie poradziła sobie z problemem, a poruszona przeze mnie sprawa bisfenolu A (BPA) zupełnie przerosła polski oddział firmy.

Nestlé ma problem w d....

Nestlé ma problem w d....

Bardzo mi przykro i wielka szkoda, czuję się rozczarowany dyskusją z „tak dużą firmą”. Obecnie wątpię nawet w to, czy rozmawiano z głównym oddziałem firmy, czy właściwie przedstawiono problem, czy zrozumiano powagę sytuacji.

Niewygodny temat

Niewygodny temat

Na podstawie korespondencji z firmą Nestlé wydaje mi się, że próbowano bardzo nieudolnie zakończyć i szybko uciąć temat.

Truje poniżej normy

Truje poniżej normy

Pomimo mojej propozycji, firma Nestlé nie jest zainteresowana jakimkolwiek polubownym zakończeniem sprawy, do końca nie przyznaje się do jakiejkolwiek winy oraz odrzuca wszelkie argumenty. Widać wyraźny brak kontrargumentów – na moje kilkustronicowe pisma zawierające szereg wytkniętych błędów – firma odpowiada kilkoma zdaniami upierając się, że spełniają rygorystyczne wymagania (przyp. autora: trują zgodnie z prawem).

CHEMICZNE TRUCIZNY

OPISUJĄ KSIĄŻKI

Nasza skradziona
przyszłość

Theo Colborn, John Peterson Myers
ISBN: 83-7169-222-6
280 stron

other book nasza skradziona przyszlosc

Mordercza
gumowa kaczka

Lourie Bruce, Smith Rick
ISBN 978-83-7508-247-0
364 stron

other book mordercza gumowa kaczka

Stop the 21st
Century Killing You

Paula Baillie-Hamilton
ISBN 0091894670
384 stron

other book stop the 21st century killing you

The Detox Diet
Chemical Calories

Paula Baillie-Hamilton
ISBN 0718145453
416 stron

other book the detox diet

Toxic Overload:
A Doctor’s Plan

Paula Baillie-Hamilton
ISBN 1583332251
288 stron

other book toxic overload

The Body
Restoration Plan

Paula Baillie-Hamilton
ISBN 1583331638
304 stron

other book the body restoration plan
POTWIERDZENIA

ZNALEZIONE W SIECI

phone move